ArtBed Detská poschodová posteľ Jakub III Prevedenie: Borovica prírodná

88

497.00 €

Výrobca:ArtBed

Pozrieť v obchode

.. alebo prejsť do kategórie Poschodové postele

ArtBed Detská poschodová posteľ Jakub III Prevedenie: Borovica prírodná

Detská poschodová posteľ Jakub III skladom 1 kus vo farebnom prevedení korpus orech / doplnky borovica. Rebrík je na ľavej strane. Zásuvky sú zmontované.

 

Jakub III je dokonalá detská poschodová posteľ, ktorá je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Posteľ spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby Vášho dieťaťa nakoľko je vyrobená tak, aby v sebe skĺbila funkčnosť, modernosť ale predovšetkým kvalitu. Posteľ Jakub III je lakovaná troma vrstvami laku, ktoré zabezpečujú vyššiu odolnosť voči poškodeniu postele poškriabaním, nakoľko je povrch dostatočne tvrdý. V spodnej časti postele sa nachádza úložný priestor, ktorý je tvorený dvoma zásuvkami na kolieskach. Rošty pod matrace sú vyrobené z dreva. K posteli dodávame 3x penový matrac s bavlneným poťahom na zips ZDARMA! Do poznámky je potrebné uviesť, na ktorú stranu chcete rebrík.

Cena poschodovej postele Jakub III zahŕňa: 

2x drevený rošt o hrúbke 20 mm ( silné topoľové drevo - každá lišta má šírku 5 cm ) úložný priestor na kolieskach  3x matrac - ZDARMA (8cm)

Možnosti farebného prevedenia postele: 

v jednofarebnom prevedení / v dvojfarebnom prevedení  borovica prírodná morenie farba: jelša, buk, dub, orech, hruška, oranžová, kalvados, wenge, modrá, bordová, ružová, capri, grafit morenie Akryl: grafit, sivá, vanilka, biela, ružová, modrá, tyrkysová, zelená, capucino, koňak 

Rozmery: (DxŠxV) 190 x 87 x 175 cm

Plocha na spanie: 

lôžko: 80 x 180 cm prístelka: 70 x 180 cm

Nosnosť postele je 80 kg/posteľ. Postel je možné rozložiť na dve samostatné postele.

UPOZORNENIE: Zvolené farebné prevedenie prosíme uviesť do poznámky vo Vašej objednávke, farby môžete kombinovať z aktuálneho vzorkovníka, ktorý je vo fotogalérií.  Ak máte záujem o dvojfarebné prevedenie postele, do poznámky uveďte farbu konštrukcie a farbu doplnkov(čelá zásuviek, rebrík, boky...). Variantu ceny si vyberáte podľa toho, v akej farbe je konštrukcia postele.

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Posteľ je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou 1-5 cm.

[zobraziť celý popis]

Recenzie na ArtBed Detská poschodová posteľ Jakub III Prevedenie: Borovica prírodná

K tomuto produktu ešte nebola pridaná recenzia ...
Hodnotenie produktu
star_border star_border star_border star_border star_border
keyboard_arrow_up