ArtBed Detská poschodová posteľ Maksymilian Prevedenie: Borovica prírodná

99

482.00 €

Výrobca:ArtBed

Pozrieť v obchode

.. alebo prejsť do kategórie Poschodové postele

ArtBed Detská poschodová posteľ Maksymilian Prevedenie: Borovica prírodná
Poschodová posteľ MAKSYMILIAN je vyrobená z borovicového dreva, ktoré je lakované tromi vrstvami laku. Posteľ obsahuje: 3x polyuretanové matrace s bavlneným poťahom na zips, rošty, 2 kompletné šuplíky na kolieskach. Posteľ je možné rozložiť na dve samostatné postele. Posteľ je trikrát lakovaná ekologickým, antialergickým a bezzápachovým lakom, ktorý je odolný na zmeny klímy. Do poznámky je potrebné uviesť, na ktorú stranu chcete rebrík.

Nosnosť postele je 80 kg/posteľ

Možnosti farebného prevedenia postele: 

v jednofarebnom prevedení / v dvojfarebnom prevedení  borovica prírodná morenie farba: jelša, buk, dub, orech, hruška, oranžová, kalvados, wenge, modrá, bordová, ružová, capri, grafit morenie Akryl: grafit, sivá, vanilka, biela, ružová, modrá, tyrkysová, zelená, capucino, koňak 

UPOZORNENIE: Zvolené farebné prevedenie prosíme uviesť do poznámky vo Vašej objednávke, farby môžete kombinovať z aktuálneho vzorkovníka, ktorý je vo fotogalérií.  Ak máte záujem o dvojfarebné prevedenie postele, do poznámky uveďte farbu konštrukcie a farbu doplnkov(čelá zásuviek, rebrík, boky...). Variantu ceny si vyberáte podľa toho, v akej farbe je konštrukcia postele.

Rozmery: (DxŠxV) 190 x 87 x 165 cm

Plocha na spanie: 

lôžko: 80 x 180 cm prístelka: 80 x 170 cm

Vo fotografii je paleta farieb, z ktorej možno vytvoriť odtieň postele. Do poznámky uveďte o aké farebné prevedenie postele máte záujem a na ktorú stranu chcete rebrík.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti. 

[zobraziť celý popis]

Recenzie na ArtBed Detská poschodová posteľ Maksymilian Prevedenie: Borovica prírodná

K tomuto produktu ešte nebola pridaná recenzia ...
Hodnotenie produktu
star_border star_border star_border star_border star_border
keyboard_arrow_up