ArtBed Detská poschodová posteľ Cezary Prevedenie: Borovica prírodná

79

450.00 €

Výrobca:ArtBed

Pozrieť v obchode

.. alebo prejsť do kategórie Poschodové postele

ArtBed Detská poschodová posteľ Cezary Prevedenie: Borovica prírodná
Poschodová posteľ z borovicového dreva lakovaná tromi vrstvami laku. Posteľ obsahuje: 3x polyuretanové matrace s bavlneným poťahom na zips, rošty, 2 kompletné šuplíky na kolieskach. Posteľ je možné rozložiť na dve samostatné postele. Posteľ je trikrát lakovaná ekologickým, antialergickým a bezzápachovým lakom, ktorý je odolný na zmeny klímy. Nosnosť postele je 80 kg/posteľ. Postel je možné rozložiť na dve samostatné postele.  Do poznámky je potrebné uviesť, na ktorú stranu chcete rebrík.

Rozmery (d/š/v): 190/87/175 cm

Plocha na spanie 80 x 180 cm

Plocha na spanie výsuvného lôžka 80 x 170 x 8 cm

Možnosti farebného prevedenia postele: 

v jednofarebnom prevedení / v dvojfarebnom prevedení  borovica prírodná morenie farba: jelša, buk, dub, orech, hruška, oranžová, kalvados, wenge, modrá, bordová, ružová, capri, grafit morenie Akryl: grafit, sivá, vanilka, biela, ružová, modrá, tyrkysová, zelená, capucino, koňak 

UPOZORNENIE: Zvolené farebné prevedenie prosíme uviesť do poznámky vo Vašej objednávke, farby môžete kombinovať z aktuálneho vzorkovníka, ktorý je vo fotogalérií.  Ak máte záujem o dvojfarebné prevedenie postele, do poznámky uveďte farbu konštrukcie a farbu doplnkov(čelá zásuviek, rebrík, boky...). Variantu ceny si vyberáte podľa toho, v akej farbe je konštrukcia postele.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti. 

[zobraziť celý popis]

Recenzie na ArtBed Detská poschodová posteľ Cezary Prevedenie: Borovica prírodná

K tomuto produktu ešte nebola pridaná recenzia ...
Hodnotenie produktu
star_border star_border star_border star_border star_border
keyboard_arrow_up