Dolmar Detská posteľ MIGU G13 Farba: antracit / biela

57

211.00 €

Výrobca:Dolmar

Pozrieť v obchode

.. alebo prejsť do kategórie Jednolôžkové postele

Dolmar Detská posteľ MIGU G13 Farba: antracit / biela

Detská posteľ MIGU G13 je súčasťou moderného nábytku MIGU, vhodného do detskej a študentskej izby. Detská izba MIGU znázorňuje spojenie jednoduchosti a praktickosti. Dve prevedenia v neutrálnych farbách vytvárajú priestor pre použitie farebných doplnkov, ktorými docielite dokonalý vzhľad izby.

Moderný detský nábytok zo série MIGU ponúka široké spektrum prvkov, rôzne modelové varianty, vďaka ktorým je možné vytvárať kompozície podľa vlastného uváženia a potrieb dieťaťa. Praktický a jednoduchý nábytok MIGU je vhodný pre chlapcov, ako aj pre dievčatá. Typickým znakom zostavy sú veľké farebné úchytky v tvare štvorca, ktoré vytvárajú geometrický a moderný dizajn. Zostava nábytku MIGU sa skladá z 19 prvkov a ponúka možnosť vyskladať si originálnu detskú izbu, či študentskú izbu.

Sektor je k dispozícii v antracit v kombinácii s bielou alebo dubom santana. Korpus nábytku je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky, ABS hrana je odolná proti oderu a poškriabaniu. Detská posteľ MIGU G13 je jednolôžková, v spodnej časti má úložný priestor, ktorý tvoria dve police a jedna veľká zásuvka. Cena postele je bez matraca. K posteli je možné si doobjednať vhodný matrac o rozmere 195 x 80 cm z našej ponuky matracov.

Materiál: korpus a dvierka LTD 16 mm Rozmer: (ŠxVxH) 203,0 x 48,0 x 84,0 cm

Farebné prevedenie: 

antracit / biela dub santana / popol

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! 

[zobraziť celý popis]

Recenzie na Dolmar Detská posteľ MIGU G13 Farba: antracit / biela

K tomuto produktu ešte nebola pridaná recenzia ...
Hodnotenie produktu
star_border star_border star_border star_border star_border
keyboard_arrow_up